Про наш центрЦентр розвитку дитини «MarySof» було створено з єдиною найважливішою метою – допомогти батькам у вихованні яскравої, щасливої і гармонійно розвиненої дитини, яка зможе знайти себе у сучасному світі, стати повноправним членом суспільства, буде відчувати себе коханою та захищеною за будь-яких умов.

Для реалізації нашої мети ми зібрали колектив досвідчених та енергійних професіоналів, які створили унікальні програми, що ввібрали у себе квінтесенцію прогресивних методик, яскравих ігрових ситуацій та фундаментальних засад педагогіки.

Усі заняття за різноманітними напрямками сплановані таким чином, що дитина із захопленням мандрівника поринає у незабутню подорож, легко і невимушено навчаючись співпрацювати з однолітками, отримуючи максимум знань, умінь і навичок, відчуваючи нескінченне задоволення від процесу пізнання.

У нас Вам легко буде знайти зручну та комфортну систему відвідувань, адже ми пропонуємо:

•  Дитячий садочок від 3-х до 6-ти років. Затишок і родинна атмосфера, тільки екологічно чисті матеріали та якісні розвиваючі іграшки, вишукане меню, високий рівень професіоналізму вихователів, маленькі групи – те, що неодмінно сподобається Вам і Вашим крихіткам у нашому садочку нового покоління!

•  Систему міні-садочка. За цією системою ваш малюк зможе відвідувати заняття з 9.00 до 13.00 з понеділка по п’ятницю. У щоденні блоки входять 3 різноспрямованих заняття тривалістю по 30 хвилин. Розклад складається відповідно до потреб кожної дитини таким чином, щоб подарувати малятам щасливі години перебування у дружньому колективі.

•  Окремі заняття за різними напрямами з понеділка по п’ятницю у зручний для Вас час. Ви зможете легко обрати для дитини студійні заняття з авіамоделювання, акробатики, фітнесу, вокалу, малювання і прикладної творчості, англійської та іспанської мов, а також загального раннього розвитку (у відповідних вікових групах від 1-го року), підготовки до школи (від 4-х до 6-ти років). А на студійні заняття ми запрошуємо дітей у групи від 1-го до 10-ти років!

Окрім цього ми завжди готові створити для Вашої крихітки незабутнє свято казкового Дня народження за обраною Вами тематикою без обмежень у Ваших найсміливіших фантазіях! «MarySof» – центр розвитку дитини, в якому кожен маленький дослідник зможе поринути в дивовижну атмосферу – унікальне поєднання затишного ігрового простору, продуктивного і цікавого навчання, дружби та взаємодопомоги, відкриттів і пригод!

«MarySof» – даруємо свою любов!