Про наш центрЦентр розвитку дитини «MarySof» було створено з єдиною найважливішою метою – допомогти батькам у вихованні яскравої, щасливої і гармонійно розвиненої дитини, яка зможе знайти себе у сучасному світі, стати повноправним членом суспільства, буде відчувати себе коханою та захищеною за будь-яких умов.

Для реалізації нашої мети ми зібрали колектив досвідчених та енергійних професіоналів, які створили унікальні програми, що ввібрали у себе квінтесенцію прогресивних методик, яскравих ігрових ситуацій та фундаментальних засад педагогіки.

Усі заняття за різноманітними напрямками сплановані таким чином, що дитина із захопленням мандрівника поринає у незабутню подорож, легко і невимушено навчаючись співпрацювати з однолітками, отримуючи максимум знань, умінь і навичок, відчуваючи нескінченне задоволення від процесу пізнання.

У нас Вам легко буде знайти зручну та комфортну систему відвідувань, адже ми пропонуємо:

•  Дитячий садочок від 2-х до 6-ти років. Затишок і родинна атмосфера, тільки екологічно чисті матеріали та якісні розвиваючі іграшки, вишукане меню, високий рівень професіоналізму вихователів, маленькі групи – те, що неодмінно сподобається Вам і Вашим крихіткам у нашому садочку нового покоління!

•  Систему міні-садочка. За цією системою ваш малюк зможе відвідувати заняття з 9.00 до 13.00 з понеділка по п’ятницю. У щоденні блоки входять 3 різноспрямованих заняття тривалістю по 30 хвилин та 15 хвилин ігрової діяльності на килиму. Розклад складається відповідно до потреб діючої програми «Дитина» та сучасним тенденціям цікавих напрямків: театралізована діяльність, лего-студія, швидкочитання, ейдетика, хореографія, музика, ляльковий театр.

Окрім цього ми завжди готові створити для Вашої дитини незабутнє свято казкового Дня народження за обраною Вами тематикою!

«MarySof» – центр розвитку дитини, в якому кожна дитина знайде коло щирих друзів та разом з цікавою грою буде пізнавати навколишій світ.

«MarySof» – унікальне поєднання затишного ігрового простору, сучасного інтер»єру, просторих залу, кабінетів для занять, продуктивного та цікавого навчання.

«MarySof» – даруємо свою любов!