Міжнародні системи навчання у нашому центріДІТИ 3-5 РОКІВ - WELCOME TO OUR WORLD, NATIONAL GEOGRAPHIC

Програма вивчення англійської мови, розроблена видавництвом National Geographic, базується на унікальному підході, що поєднує перші кроки малюка у вивченні іноземної мови і пізнанні оточуючого світу.

У програмі використовуються цікаві ігри, відеоматеріали та традиційні мотиви дитячих пісень з усього світу, які знайомлять дітей із культурою англомовних країн. Ігри перетворюють кожне заняття на захопливу подорож, а неймовірні фотоілюстрації та креативні завдання National Geographic захоплюють дитячу уяву та стимулюють бажання вивчати англійську.ДІТИ 5-6 РОКІВ – SUPER MINDS, CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

Курс вивчення іноземної мови для дітей старшого дошкільного віку, який охоплює три рівні міжнародного екзамену Cambridge Young Learners Tests. Програма курса адаптована до інтересів і потреб дитини старшого дошкільного віку. Super Minds – це цікаві історії, кумедні герої, захопливі подорожі країнами і, звичайно, чітка система логічних завдань, сприяючих розвитку особистості дитини одночасно із вивченням англійської мови.

Окрім засвоєння лексично-граматичного матеріалу, Super Minds містить додаткові завдання з логіки, основ математичних уявлень, навколишнього світу, країнознавства та враховує такий важливий аспект сучасних вимог до розвитку дошкільнят як між предметні зв’язки.

Має дозвіл Міністерства Освіти і Науки України на використання у навчальних закладах.

«MarySof» – даруємо свою любов!