Міні – садочок на ПознякахСьогодні система міні-садочка на Позняках набирає популярності серед дитячих центрів розвитку.

Придбати перший досвід самостійного спілкування з однолітками, звільнити маму на певний час та дізнатись багато цікавого можна скориставшись групами короткотривалого перебування. Наш міні-садочок на Позняках має багато безумовних переваг:

Зручність. Не секрет, що інколи батькам потрібно залишити дитину на кілька годин, а на пошуки няні немає часу, тому міні-садочок – універсальне рішення такої проблеми. Тут малюк з користю проведе час, відвідає необхідні для його віку заняття, дізнається багато нового і цікавого.

Інтелектуальний розвиток дитини та соціальна адаптація. Часто батьки хвилюються з приводу того, що під час домашнього навчання дитина не отримує достатніх навичок спілкування з однолітками, а також стане відставати від них в інтелектуальній сфері. Саме міні-садочок допоможе малюкові поступово звикнути до колективу і опанувати корисні знання.

Домашній затишок. Саме міні-садочок стане для крихітки приємним та цікавим місцем, де вона почувається комфортно завдяки досвідченим і доброзичливим педагогам, теплій та щасливій атмосфері, відтак коротке розставання з батьками сприйметься нею легко і без особливих проблем.


І це далеко не всі переваги, які ми пропонуємо Вам і Вашим дітям у групах короткотривалого перебування.

Міні-садочок у «MarySof» працює з 9.00 до 13.00 з понеділка по п’ятницю. Кожного дня на Вашого малюка чекають 3 цікавих заняття по 30 хвилин відповідно до розкладу.

• Адаптаційні заняття;

• Ранній розвиток;

• Ляльковий театр;

• Англійська для малят;

• Ознайомлення з навколишнім світом;

• Заняття з творчості (аплікація, ліплення, малювання);

• Хореографія;

• Музика, логоритміка;

• Веселі свята з казковими героями.


І звичайно, найголовнішим є те, що під час перебування на території центру, Ви можете бути впевнені, що Ваша дитина захищена, бо ми піклуємось про неї, даруючи їй не тільки знання, а й справжнє непідробне тепло наших сердець!

Шановні батьки, дуже просимо вас обов’язково скористатися попереднім записом для відвідування дитиною як самого міні-садочка, так і обраних вами занять за напрямками! Записатися можна за телефонами, вказаними у розділі «Контакти», а також у адміністратора центру.

Дякуємо, що обираєте «МаріСоф»!