Навіщо дітям вивчати англійську мову?

Всі турботливі батьки хочуть, щоб їхня дитина вміла грамотно спілкуватися не тільки рідною мовою, а ще й вільно володіла іноземною, а краще й декількома. Звичайно, що на певному етапі виховання батьки стикаються з питанням доцільності вивчення іноземної мови у ранньому віці.

Чому важливо почати вивчення англійської саме з дитинства?

•  Важливо розуміти, що англійська мова-це не шкільний предмет, це засіб спілкування, який найкраще осягається в реальних життєвих ситуаціях, а не сидячи за партою.

Дитина дошкільного віку не «вчить» англійську мову, а засвоює як свою рідну. Малюки не сприймають заняття як «примус», для них кожен етап вивчення англійської - це захоплююча, пізнавальна гра. Саме у цьому віці закладається здатність мислити іноземною мовою, відчуття мови, які в майбутньому допомагають малюку розуміти та інтуїтивно відчувати мову як свою рідну, а не вдаватися до методів заучування. Тому одним з найважливіших завдань раннього вивчення англійської мови є прищеплення любові, інтересу до мови і культури, що вивчається.

•  Крім цього, вивчення англійської є прекрасним тренуванням для мозку малюка, яке сприятливо впливає на розвиток пам'яті, уваги, мислення і уяви дітей. На наших заняттях з малюками завжди присутні дидактичні ігри, які спрямовані не тільки на стимуляцію мовленнєвої діяльності, а й на розвиток логічних навичок, пам'яті й уваги маленьких учнів.

•  Крім інтелектуального розвитку, заняття англійською мовою позитивно впливають і на комунікативні навички дитини і загальний емоційний стан. Численні дослідження довели, що у дітей, які вивчають іноземну мову з ранньоговіку, більш стійка нервова система, вони виявляють більш високу швидкість реакції і гнучкість в будь-яких ситуаціях.

Проте, ключовим принципом вивчення іноземної мови з малюками є грамотно організоване занурення в мовне середовище, без чого всі перераховані вище фактори будуть зведені до мінімуму.

На наших заняттях провідною формою діяльності є гра, в якій дитина осягає і засвоює мову, яка стимулює малюків до використання іноземної мови. Завдяки використанню реальних предметів, відео та аудіо матеріалів, безлічі ігор засвоєння англійської мови для дитини проходить так само природно, як і засвоєння рідної мови. Дитина не сприймає свою діяльність як урок, вона займається тим, що приносить їй величезне задоволення в повсякденному житті: грає, спілкується з однолітками, співає пісні, танцює, виготовляє щось своїми руками і на емоційних підйомах вбирає максимум інформації.

«MarySof» – даруємо свою любов!