Ранній розвиток дитиниЦентр розвитку дитини на Позняках "MarySof" пропонує заняття з раннього розвитку для дітей віком від 1 до 3 років двічі на тиждень разом з батьками. Розвиваючі заняття спрямовані на створення міцного емоційного зв’язку дитини з мамою чи татом, взаємодії з однолітками, вміння адаптуватися в навколишньому світі.

Метою таких занять є створення оптимального розвиваючого середовища, яке спонукає до розвитку пізнавальної діяльності та індивідуальний підхід до кожної дитини.

Основним завданням занять з раннього розвитку дитини є гармонійний, всебічний розвиток дітей: удосконалення великої та дрібної моторики, відчуттів, мислення, мовлення, пам’яті, уваги та створення позитивного настрою, що є запорукою ефективного всебічного розвитку дитини.

Цікаві заняття з використанням лялькового театру, адаптованого до віку дітей. “Чарівний мішечок” допомагає у розвитку тактильних відчуттів та синзетивного мислення. Логарифмічні вправи та дитячі пісеньки допомагають у розвитку мовленнєвого спілкування та мислення. Також на заняттях ми вчимо дітей працювати в колективі, сприймати завдання на слух, розвиваємо аудиторний слух.

Для кожної мами її дитина неповторна, єдина та унікальна. Ми тішимося та пишаємося досягненнями наших дітей щодня. Нехай подекуди невгамовні, в чомусь неслухняні, проте найкращі у світі. Усі мами мріють, щоб їх діти були слухняними, талановитими, виділялися обдарованістю у тій чи іншій сфері. Шалений вплив на розвиток та в подальшому розкриття здібностей малюка здійснюють заняття з раннього розвитку. І одразу виникає питання: “Коли починати займатися з малюком?” Все залежить від особистих якостей характеру, темпераменту дитини та бажання батьків.

Розвиваючі заняття для дітей на Драгоманова від 1 року є пізнавальними, різносторонніми, цікавими як для малечі, так і для турботливих батьків. Психологічна атмосфера на заняттях та індивідуальний професійний підхід педагогів спонукає до гармонійного фізичного, психічного та розумового розвитку вашої дитини. Використання лялькового театру та ігрових ситуацій на заняттях з раннього розвитку сприяє активному сприйняттю малюком навколишнього світу та викликає в нього незабутні емоційні враження, що є безцінним досвідом.

Наша мета - позитивні емоції дитини. Весела та задоволена дитина – наш результат.

Розклад занять для дітей раннього віку


  • Діти від 1 до 2 років - понеділок, четвер 9.30 - 10.20
  • Діти від 2 до 3 років - понеділок, четвер 10.30 - 11.20
  • Діти від 1 до 1,5 років - вівторок, п'ятниця 9.30 - 10.20
  • Діти від 1,5 до 2 років - вівторок, п'ятниця 10.30 - 11.20
  • Діти від 2,5 до 3 років - вівторок, п'ятниця 11.30 - 12.20


«MarySof» – даруємо свою любов!