Колектив Центру розвитку дитини “MarySof”


Наш колектив працює разом досить давно. Серед нас багато молоді, але є й досвідчені фахівці. Ми навчаємо та виховуємо дітей різносторонньо-розвиненими особистостями, яким легко буде пристосуватись до життя у шкільному суспільстві та вцілому в житті.

Директор нашого Центру – молода, креативна, справжній фахівець своєї справи. Їй вдалось зібрати творчий колектив, який працює на одному подиху, створює для дітей приємні, комфортні умови, в яких діти відчувають себе, як вдома.

Адміністратор – привітна, весела, завжди допоможе дізнатись будь-яку інформацію та надасть відповідь на всі хвилюючі запитання.

Педагог з раннього розвитку проводить заняття у вигляді театралізованої гри, де дітям легко виконувати завдання.

Вихователі творчі, активні, цілеспрямовані, працелюбні, справжні друзі дітей, які перетворюють перебування в садочку в цікаве, театралізоване дійство. Використання технічних засобів навчання допомагає педагогам провести заняття у вигляді гри, яка допомагає дітям засвоювати матеріал легко та невимушено.

Педагоги з підготовки до школи готують дітей до справжнього, дорослого, але дуже цікавого шкільного життя. На кожному уроці не лише навчають дітей, але і створюють для дітей ситуації, з яких дитина має знайти логічно-правильний вихід, чим самим підготувати себе до навчання у школі.

Викладач з англійської мови спілкується з дітьми починаючи з першого заняття виключно англійською мовою, що дає змогу перетворити заняття на цікавий, до кінця не відкритий дитині процес.

Педагог з хореографії допомагає дітям зануритися у світ танцю, відчути себе справжніми артистами, які насолоджуються можливістю відчути себе на великій сцені.

Педагог з театралізованої діяльності дає дітям можливість відчувати себе справжніми артистами, граючи у сценках та міні-спектаклях.